Witamy na naszej stronie

Firma KRAS-BUD zaprasza do zapoznania się z bogatą i interesującą ofertą produktów stworzonych dla Państwa domu. Regały, stoliki, kolumny, kominki, aniołki to tylko niektóre kolekcje z naszego asortymentu.

Asortyment figur, który oferujemy Państwu, przedstawiony został w czternastu kategoriach w katalogu produktów.

Proces zdobienia każdej figury wykonywany jest ręcznie, przy użyciu wysokiej jakości farb akrylowych, produkowanych przez renomowane firmy.

Profesjonalizm wykonania naszych wyrobów znają Klienci wielu państw europejskich.

Sprzedaż w Zachodniej Europie
70%
Sprzedaż w Polsce
30%

KRAS-BUD

O firmie
Galeria
Kontakt

Nasze wyroby

ANIOŁEK
ANI-3-PL
ANI-1-PL
ANI-2-PL
ANI-4-PL
ANI-9-PL
ANI-13-PL

Collections

Alma Collection
Alma Collection to grupa produktów, które będą doskonałym elementem dekoracyjnym do każdego rodzaju wnętrza. Elementy dekoracyjne wzorowane są na znanym już od czasów antycznych stylu architektonicznym, charakterystycznym dla kultury starożytnej Grecji.
Versa Collection
Versa Collection wyróżnia się spośród innych kolekcji produktów gipsowych dzięki połączeniu tradycyjnych kształtów z oryginalnymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak szarfa, rozeta oraz ozdobny wzór. Elegancja cechująca tą kolekcję sprawia, iż cieszy się ona dużą popularnością...
Augusta Collection
Augusta Collection powstała z myślą o klientach szukających połączenia prostoty, estetyki i funkcjonalności. Figury należące do tej kolekcji wykonane są z wysokiej jakości modyfikowanego gipsu. Minimalizm cechujący tą kolekcję doskonale nadaje się do nowoczesnych wnętrz.
Firma KRAS-BUD zaprasza do zapoznania się z bogatą i interesującą ofertą produktów stworzonych dla Państwa domu. Regały, stoliki, kolumny, kominki, aniołki to tylko niektóre kolekcje z naszego asortymentu. Asortyment figur, który oferujemy Państwu, przedstawiony został w czternastu kategoriach w katalogu produktów. Proces zdobienia każdej figury wykonywany jest ręcznie, przy użyciu wysokiej jakości farb akrylowych, produkowanych przez renomowane firmy. ...
Witamy na naszej stronie

SIEĆ SPRZEDAŻY

NAJNOWSZY KATALOG